KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5268044
nr 526 8044
Sign C A Bm Percy, Madonna, 1930, 100 x 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 maj 2008
kl 16:04:04
100 kr
150 kr